РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000616424<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Назарова Л. В. 
Стратегічне управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємств агропродовольчої сфери: теорія, методологія, практика : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.04 / Л. В. Назарова; Одес. нац. акад. харч. технологій. - Одеса, 2014. - 36 c. - укp.

Розроблено й обгрунтовано теоретико-методологічні основи та наведено практичні рекомендації щодо формування стратегії та механізмів управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємств агропродовольчої сфери. Розроблено концепцію формування стратегії управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємств агропродовольчої сфери, особливістю якої є поєднання стратегічних цілей і завдань підвищення ефективності їх господарської діяльності зі стратегією забезпечення продовольчої безпеки країни, з урахуванням дотримання вимог СОТ за квотами та митного регулювання. Запропоновано модель організаційно-економічного механізму координації зовнішньоекономічної діяльності підприємств агропродовольчої сфери, яка інтегрує інструментарій регулювання на мікро- і мезорівнях, передбачає створення в системі ринкової інфраструктури мережі регіональних центрів регулювання, основною метою яких є координація руху матеріальних, товарних та інформаційно-маркетингових потоків суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності агропродовольчої сфери. Обгрунтовано концепцію нарощування експортного потенціалу підприємств і організацій агропродовольчої сфери на основі активізації процесів міжгалузевої інтеграції, створення вертикальних і горизонтальних інтегрованих структур у формі експортно-орієнтованих стратегічних альянсів і кластерів, що забезпечують взаємодію аграрних і переробних підприємств з державою, освітнім сектором, транспортною та торговельною інфраструктурами. Удосконалено методичні засади оцінки цінової конкурентоспроможності продовольчої продукції вітчизняних виробників, які враховують щорічні коливання внутрішньої та світової кон'юнктури ринків, різницю внутрішніх і зовнішніх цін на продовольчу продукцію та очікуваного пов'язаного тарифу, що є максимальною межею захисту вітчизняного ринку відповідного товару в межах СОТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)830.671-21 + У9(4УКР)843.58-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420106 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського