РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000617819<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Поліщук І. П. 
Вплив застосування мікронізованого прогестерону на характеристику функціонального стану фетоплацентарного комплексу у вагітних із загрозою пізнього мимовільного викидня / І. П. Поліщук // Здоровье женщины. - 2016. - № 5. - С. 48-51. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення ефективності лікування загрози пізнього мимовільного викидня (ЗПМВ) мікронізованою формою прогестерону (лютеіна, Адамед, Польша) та впливу запропонованого препарату на гемодинамічні та функціональні зміни у фетоплацентарному комплексі. Під спостереженням знаходилися 67 пацієнток віком 19 - 31 рік з одноплідною вагітністю. З них: 27 вагітних із ЗПМВ, у лікуванні яких використовували мікронізовану форму прогестерону (лютеіна, Адамед, Польша) (1-а група), 20 вагітних із ЗПМВ, у лікуванні яких використовували розчин масляного прогестерону (2-а група), та 20 вагітних з фізіологічною вагітністю (контрольна група). У ході розподілення жінок на групи дотримувалися принципів рандомізації. Так, одержані результати надають можливість стверджувати, що за наявності ЗПМВ, у лікуванні якої користувалися мікронізованою формою прогестерону (1-а група), спостерігається відновлення гемодинамічних змін у матково-плацентарно-плодовому басейні з достовірним наближенням до показників контрольної групи. За традиційного лікування ЗПМВ у 2-й групі мало місце порушення гемодинаміки з первинними проявами змін у матково-плацентарній ланці, які зумовлюють порушення гемодинаміки та у плацентарно-плодовому басейні. У цьому випадку патологічні порушення фетоплацентарного кровообігу спочатку виявляються у плодовій частині плаценти. Отже, під впливом лікування натуральним мікронізованим прогестероном лютеіна у жінок із ЗПМВ показники порушень у матково-плацентарно-плодовому басейні та гормонопродукувальної функції плаценти достовірно відновлюються. Використання мікронізованого прогестерону в сублінгвальній формі за ЗПМВ надає можливість одержати максимально швидкий терапевтичний ефект та скорочує перебування на лікарняному ліжку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.1 + Р716.212.2-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського