РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000617821<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Маланчук О. Б. 
Досвід ведення занадто ранніх передчасних пологів, ускладнених передчасним відходженням навколоплідних вод / О. Б. Маланчук, В. П. Лакатош, О. Ю. Костенко, М. І. Антонюк, Т. Т. Наритник // Здоровье женщины. - 2016. - № 5. - С. 58-64. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета дослідження - зменшення перинатальних ускладнень у терміни 22 - 28 тиж вагітності, обтяженої передчасним розвитком плодових оболонок, на базі розроблення оптимальної тактики ведення вагітності та пологів. Проаналізовано вплив різних методів ведення вагітності та пологів на стан новонароджених у термін вагітності 22 - 28 тиж на тлі передчасного відходження навколоплідних вод. Контрольну групу склали 56 жінок, які мали безводний термін менше доби. В основній групі застосовували очікувальну тактику з тривалим безводним терміном. Залежно від тривалості безводного терміну основну групу було поділено на 2 підгрупи. Підгрупу IA склали 86 вагітних з безводним терміном 5 діб, а підгрупу IB - 64 вагітні з безводним терміном 25 діб. Статистичне оброблення результатів здійснено за допомогою програми Microsoft Excel. Вірогідність відмінностей розраховано за t-критерієм Стьюдента. Аналізуючи частоту та структуру акушерських і перинатальних ускладнень у жінок в термін 22 - 28 тиж вагітності на тлі різних за тривалістю безводних періодів, різних термінів розродження доведено ефективність тактики розродження, яка застосовується у Перинатальному центрі м. Київ. Це корелює з даними клініко-статистичного аналізу показників неонатальної смертності та захворюваності. У досліджені виявлено, що на показники неонатальної смертності та захворюваності мають вплив: тривалість безводного проміжку, гестаційний термін, методи розродження. Тривала очікувальна тактика призводить до реального зменшення розвитку респіраторного дистрес-синдрому, але спостерігається зростання частоти розвитку хоріоамніоніту та неонатальних інфекційних захворювань. Тому рекомендовано очікувальну тактику тривалістю 5 діб з подальшим розродженням жінок. За терміну вагітності 22 - 27 тиж шлях розродження не має впливу на показники неонатальної захворюваності. Перевага у випадку розродження жінок у термін 27 - 28 тиж, особливо за незрілої шийки матки та тазовому передлеженні плода, надається кесареву розтину.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.221.5

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського