РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000617840<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Садигов Ю. М. 
Перебіг вагітності, пологів та післяпологового періоду у жінок - носіїв генітального герпесу та цитомегаловірусної інфекції / Ю. М. Садигов // Здоровье женщины. - 2016. - № 5. - С. 153-155. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення особливостей перебігу вагітності, пологів і пуерперального періоду у жінок носіїв генітального герпесу (HSV) і цитомегаловірусної (CMV) інфекції. Проведено клініко-лабораторне та функціональне обстеження 135 жінок, які були розподілені на такі групи: контрольна група (КГ) 35 жінок, що не є носіями HSV і CMV і не мають ознак цих захворювань, без значної соматичної і гінекологічної патології та які завагітніли самостійно; I група - 50 жінок із завмерлою вагітністю в анамнезі, які є носіями HSV і CMV, у яких була впроваджена розроблена нами модель лікувально-профілактичних заходів; II група - 50 жінок із завмерлою вагітністю в анамнезі, які є носіями HSV і CMV та у яких тактику ведення до та протягом вагітності проводили за загальноприйнятою методикою. Оцінюючи клінічний перебіг вагітності, вирішено було поділити її на дві частини та оцінювати клінічний перебіг першої половини вагітності (до 22 тиж) і клінічний перебіг другої половини вагітності (22 - 40 тиж). У ході оцінювання клінічного перебігу результати проведених досліджень свідчать, що вже у першій половині вагітності розбіжності між КГ і II групою мали виражений характер. Так, у жінок II групи достовірно переважали загроза переривання вагітності (64,0 % проти 11,4 % випадків у КГ), вагініти (32,0 % проти 8,6 % випадків у КГ) і загострення соматичної патології (20,0 % проти 8,6 % випадків у КГ). Також у жінок - носіїв CMV і HSV II групи в першій половині вагітності мали місце 18,0 % випадків рецидивів цих інфекцій. У другій половині вагітності відмінності між даними групами мали також виражений характер. Проведений клініко-статистичний аналіз надав можливість зробити висновок, що вагітність, пологи та пуерперальний період у жінок-носіїв HSV та CMV перебігає з достовірно високою частотою акушерських і післяпологових ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514 + Р716.226.514

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського