РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000618799<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Скробач Н. В. 
Методична робота як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу у навчальному закладі / Н. В. Скробач, О. А. Шаповал, В. Ю. Вишиванюк, О. П. Романів // Галиц. лікар. вісн.. - 2016. - 23, № 2. - С. 101-103. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Успіх просвітницької діяльності педагога залежить від наявності у нього особливого стану готовності до сприйняття і розв'язання навчально-виховних завдань і актуалізації власних знань, умінь і навичок, необхідних для їх розв'язання в системі соціально-педагогічної діяльності. Основними формами проведення методичної роботи є лекції, доповіді, інформації, повідомлення, практичні заняття, диспути, ділові та рольові ігри, бесіди, відкриті навчально-виховні заходи, захист моделі сучасного уроку та ін. Слід підкреслити, що морально ціннісні вчинки підростаючого покоління найповніше реалізуються у позанавчальній діяльності, оскільки формування їх соціального досвіду здійснюється на основі їх власних бажань, особистих прагнень, природних нахилів і здібностей. Із метою вдосконалення методичної роботи з педагогічними працівниками навчальних закладів необхідно розглянути її принципи та функції, визначити параметри основних її форм, сформулювати основні критерії методичної роботи та вимоги до її організації, а також визначити головні завдання таких масових форм методичної роботи, як педагогічні читання, науково-практичні конференції, семінари, школи передового педагогічного досвіду та інші, розглянути основні вимоги до організації роботи педагогічних колективів над єдиною науково-методичною темою, визначити провідні аспекти передового педагогічного досвіду, звернути увагу на питання моделювання педагогічного досвіду та трансформації його в практику навчально-виховної роботи. У процесі навчально-виховної роботи слід звертати увагу на те, що людина має невід'ємні і невідчужувані права лише тому, що вона людина. У першу чергу, це моральні права, які походять із людської природи кожної особистості, формуючи і підтримуючи в людині почуття власної гідності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.352 + Р11(4УКР) р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського