РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000620359<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куценко А. О. 
Аналіз ефективності застосування програми IMSI при заплідненні in vitro / А. О. Куценко // Здоровье женщины. - 2016. - № 6. - С. 28-32. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета дослідження - проаналізувати результати програми IMSI як одного із методів допоміжних репродуктивних технологій із забезпечення екстракорпорального запліднення. Основу дослідження склали 100 подружніх пар із чоловічим фактором безплідності. Пари обстежувалися і лікувалися в Інституті репродуктивної медицини (м. Київ) у 2013 - 2015 рр. Діагнози верифіковані, допомога надавалася у межах стандартних клінічних протоколів. У 51 чоловіка діагностовано олігоастенозооспермію (ОАС), обструктивну (ОбАС) і необструктивну азооспермію (НОбАС) - у 28 і 21 чоловіка відповідно. Виявлено особливості за результатами циклів. За нативного - біохімічну вагітність досягнуто практично однаково часто за ОАС і ОБАС, тоді як за НОбАС - у 2 рази рідше. За кріоциклу різниці у результатах не простежено за ОбАС і НОбАС, і вона була на 16 % нижчою у випадках ОАС. Біохімічна вагітність мала місце у 63 зі 100 пар, за ОАС - у 37 з 51, ОбАС - у 19 з 28, НОбАС - у 7 з 21. Після репродуктивних втрат (5 із 63) кінцевий результат став нижчим - 58,0 +- 4,9 %. При цьому кількість пологів у результаті в групі з ОАС склала 35 з 51, ОбАС і НОбАС - 17 з 28 і 6 з 21 відповідно. Наведені дані мотивують необхідність пошуку можливості підвищення ефективності програми IMSI. Перспективним у цьому плані видається підготовка пари до її проведення, яка виходить за межі медичної, здійснюваної відповідно до протоколів. Важливим моментом слід вважати виявлення та нівелювання факторів ризику загальномедичного і соціального плану.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.11 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського