РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000620929<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Скицюк В. І. 
Геометричні спотворення при визначенні просторових координат об'єкта / В. І. Скицюк, Т. Р. Клочко // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Приладобудування. - 2016. - Вип. 51. - С. 94-99. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Результати дослідження є аналітичним підгрунтям для створення низки фізико-математичних моделей для вирішення завдань визначення координат об'єктів як в технічних, так і біологічних системах. Розглянуто зв'язок між уявними та реальними координатами, оскільки при переході від уявної до реальної функції відбувається явища, які спотворюють реальну систему координат на відміну від уявної. Саме у цьому процесі криється низка проблем, які пов'язані з відмінностями між уявним та реальним світом. За таких перетворень виникають процеси, без яких неможливо визначити процес перетворення параметрів одного і того ж об'єкта. Наразі до таких понять відноситься елементарна частка похибки ([S]) та дуальність поверхні (D) [1], зв'язок яких між собою визначає міру спотворень у реальній системі координат та її відмінність від уявної. У загальному випадку розбіжність між уявною та реальною системами координат є факт невизначеності з технологічними фантомами цих систем координат. Визначено міру деструктивного впливу на вимірювання просторових координат об'єкта за допомогою теорії поля і, як наслідок, функції похибки простору. Продовжено розгляд моделі впливу елементарної частки похибки на спотворення прямої лінії (як елементарної геометричної фігури, яка найбільш часто зустрічається в біотехнічних системах) за умови перенесення її у реальну систему координат.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж.с11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/прилад. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського