РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000621911<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Тороп В. М. 
Розрахункове обурунтування впливу промислових вибухів на технічний стан магістральних трубопроводів / В. М. Тороп // Техн. диагностика и неразрушающий контроль. - 2016. - № 3. - С. 50-53. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Оцінку впливу промислових вибухів під час розробки гранітного кар'єру на технічний стан аміакопроводу та магістральних газопроводів, які проходять по технологічному коридору на відстані не менше 300 м до відкритого гранітного кар'єру, виконано з припущенням про найбільш жорсту комбінацію негативних факторів. Перевірку безпеки експлуатації аміакопроводу та газопроводів від сейсмічної дії вибухів виконано за допомогою експертної системи "Міцність". Для серій свердловинних зарядів діаметром 0,160 м з максимальною масою в групі уповільнення Q = 680 кг мінімально допустима відстань до аміакопроводу складе 132 м, а для газопроводів - 129 м, у той час як для серій свердловинних зарядів діаметром 0,22 м із максимальною масою в групі уповільнення Q = 1200 кг мінімально допустима відстань до аміакопроводу буде 175 м, для газопроводів - 171 м. Поновлення розробки родовища гранітів із застосуванням буропідривних робіт із дотриманням елементів технології сейсмобезпечного підривання не буде негативно впливати на технічний стан магістральних трубопроводів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О71-082.05 + И133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14309 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського