РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000622145<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Shkvyria M. G. 
The role of anthropogenic influence on biological signal field (BSF) characteristics of the wolf, Canis lupus lupus (Canidae, Carnivora) = Роль антропогенного впливу на характеристики біологічного сигнального поля (БСП) вовка / M. G. Shkvyria, Ye. B. Yakovlev // Вестн. зоологии. - 2016. - 50, № 1. - С. 57-64. - Бібліогр.: 63 назв. - англ.

Мета дослідження - вивчення характеристик біологічного сигнального поля вовка (Canis lupus lupus Linnaeus, 1758) за різних рівнів антропогенного навантаження на територіях з охоронним (Біловезький національний парк, Польща) і мисливським статусом виду (Чорнобильська Зона відчуження, Україна). У Біловезькій Пущі дослідження було проведено у 2 стадії: для дослідження властивостей БСП вовка і пошуку кореляції з даними з України (перша стадія) і дослідження динаміки зміни напруженості сигнального поля тварин (друга стадія). В результаті першої стадії дослідження не було виявлено достовірної залежності між характеристиками території та різницею у поведінці вовків Біловезької Пущі (охоронний статус виду) і Зони відчуження (мисливський статус виду). Результати другої стадії показали, що за незначної різниці напруженості між групами територій, представленість категорій об'єктів, що мають значення для тварин, змінюється на різних етапах життя зграй. Встановлено, що основними факторами, які регулюють характер активності вовка, є не рівень антропогенного навантаження і мисливський прес, а періоди життєвого циклу і просторова структура груп.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*801.4 + Е623.362.446.2 Can

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27025 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського