РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000622287<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Козицький А. В. 
Фотохімічне одержання та фотоелектрохімічні властивості напівпровідникових сульфід/оксидних нанокомпозитів на основі ZnO та TiO2 : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.04 / А. В. Козицький; НАН України, Ін-т фіз. хімії ім. Л.В. Писаржевського. - Київ, 2015. - 19 c. - укp.

Дисертацію присвячено встановленню особливостей застосування фотокаталітичних методів для одержання оксид-халькогенідних гетероструктур - активних компонентів фотоелектрохімічних систем на основі рідких електролітів, дослідженню їх морфології, оптичних властивостей, а також порівнянню їх активності з аналогами, сформованими іншими методами. З'ясовано основні причини генерації фотоструму електродами ITO/ZnO/CdS, одержаними методом послідовної адсорбції та взаємодії йонів (SILAR) за їх опромінення світлом з енергією, меншою за ширину забороненої зони масивного CdS, які полягають в участі у такому процесі енергетичних станів, що знаходяться у забороненій зоні НЧ CdS. З використанням методу SILAR одержано ряд фотоанодів і показано, що зменшення значення ''х'' у їх складі від 1,00 до 0,62 призводить до зростання значення максимальної потужності, генерованої такими електродами за опромінення, майже у 5 разів та зсуву фотопотенціалу розімкненого кола від -1,18 до -1,46 В відн. Ag/AgCl. Обидва ефекти є наслідком підвищення потенціалу зони провідності сенсибілізатора за зменшення "x". Застосовано фотокаталітичний метод до формування фотоанодів ITO/ZnO/CdS та показано, що такі електроди виявляють удвічі вищу фотоелектрохімічну активність, ніж аналогічні електроди, одержані методом SILAR за однакового вмісту сенсибілізатора. Встановлено, що основними причинами підвищеної фотоелектрохімічної активності таких електродів є кращі умови для просторового розділення фотогенерованих зарядів на межі поділу ZnO - CdS, що формується за фотокаталітичного осадження сульфіду кадмію.


Індекс рубрикатора НБУВ: З252.8 + Ж364.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420219 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського