РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000622653<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шишацький А. В. 
Порівняльний аналіз ефективності сучасних сигнально-кодових конструкцій для систем військового радіозв'язку / А. В. Шишацький, О. Г. Жук, М. В. Борознюк, І. Ю. Рубцов // Озброєння та військ. техніка. - 2016. - № 1. - С. 41-44. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

За показниками спектральної та енергетичної ефективності проведено аналіз сучасних сигнально-кодових конструкцій (СКК), що використовуються в сучасних системах радіозв'язку. Як показує проведений аналіз, історично склався погляд про переваги СКК, що засновані на використанні спектрально ефективних методів модуляції, проте модуляція типу ФМ-М та КАМ у поєднанні з алгоритмами кодування, що забезпечують мінімальне значення евклідової відстані ансамблів сигналів, що формуються, є, безумовно, найкращим поєднанням. При цьому поширена думка про переваги СКК саме на основі РКМ може бути скоригована за результатом проведеного вище аналізу ефективності СКК на основі БКМ, оскільки в останньому випадку вдається забезпечити ефективність, що досить близька до границі Шенона. З іншого боку, врахування складності реалізації декодувальних пристроїв призводить до висновку про доцільність розгляду альтернативних методів побудови СКК, заснованих на застосуванні добре розроблених методів кодування, орієнтованих на модуляцію сигналів ФМ-2 і ФМ-4, у поєднанні з МФМ та КАМ. До таких СКК відносяться, наприклад, конструкції на основі кодової модуляції з бітовим перемежуванням у поєднанні з турбо-кодами або кодами з малою щільністю перевірок на парність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц825-4 + Ц571.45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського