РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000623018<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ryabchenko O. 
Biosocial economy as a mechanism for transition to sustainable development = Біосоціальна економіка як механізм переходу до сталого розвитку / O. Ryabchenko, I. Litvine, A. Dibrova // Демографія та соц. економіка. - 2015. - № 3. - С. 161-172. - Бібліогр.: 22 назв. - англ.

Сучасні теорії та концепції біоекономіки, екологічно орієнтованої економіки, неоекономіки є сучасними підходами до розвитку світової економіки через реалізацію концепції сталого розвитку. В рамках цих теорій ведуться пошуки механізмів переходу до нових принципів виробництва, споживання та розподілу. Вирішення цього завдання визначається і посилюється низкою факторів: зростанням населення і безробіття, появою нових технологій, кліматичними змінами тощо. У той же час необхідно брати до уваги усе більшу зростаючу потребу у забезпеченні продовольчої та енергетичної безпеки. Це дослідження є спробою об'єднати вищезгадані теорії під єдиним поняттям (біосоціальна економіка) з метою досягнення цілісного розуміння перетворень, які відбуваються в економіці в цілому і в сільському господарстві зокрема. Зроблено спробу визначити роль і місце біосоціальної економіки у поточних світових процесах. У цьому дослідженні біосоціальна економіка була визначена в якості механізму для реалізації сталого розвитку. Виявлено ключові особливості формування біосоціальної економіки і основні відмінності від інших підходів. Визначено ключові точки, які формують перехід від суспільства споживання до стійкої моделі соціального та економічного розвитку. Проведено огляд процесів, здатних сформувати основу для механізму реалізації біосоціальної економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.281

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25188 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського