РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000623460<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Тащук В. К. 
Побудова програмного забезпечення для кількісної оцінки електрокардіограми: можливості і дослідження зубця Т / В. К. Тащук, П. Р. Іванчук, О. С. Полянська, І. Т. Руснак // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2015. - 14, № 4. - С. 10-16. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

З метою визначення можливостей використання сучасних методів кількісної оцінки класичного методу скринінгу кардіальної патології та використання першої похідної у разі електрокардіографії та методу диференціювання зубця Т. Вперше визначено можливості дослідження простим, неінвазивним, математично обгрунтованим апаратом, на базі власного програмного забезпечення кількісного аналізу в застосуванні до різних груп хворих. Показник відношення максимальних швидкостей диференційованої електрокардіограми за зменшення впливів факторів ішемії міокарда зумовлює зростання ролі гіпертрофії міокарда, в тому числі, залежно від гендерних аспектів і розвитку кардіосклерозу. Визначено значення показника відношення максимальних швидкостей, що є результуючим відносно впливів наявних гіпертрофії лівого шлуночка та серцевої недостатності, які можна розглядати як компенсаторні з огляду на поєднання парадигми реалізації гіпертрофії міокарда у формуванні серцевої недостатності з переважанням процесу в бік компенсації. З погіршенням клінічного стану показник відношення максимальних швидкостей зростає, що є відображенням патофізіологічних процесів ремоделювання міокарда лівого шлуночка. Використання власної програми кількісних методів оцінки електрокардіографічних показників суттєво об'єктивізує інформативність досліджень у медицині, є простим, дешевим і ефективним методом діагностики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р343.371

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського