РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000624468<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Герасименко Л. В. 
Особливості лікування остеопатій у жінок різного віку з дифузним токсичним зобом / Л. В. Герасименко, В. В. Хазієв // Журн. клініч. та експерим. мед. дослідж.. - 2016. - 4, № 2. - С. 237-245. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Мета роботи - встановити найбільш ефективні методи лікування дифузного токсичного зоба з корекцією остеопенічних ускладнень у жінок різного віку - репродуктивного та в період менопаузи. Було обстежено пацієнток з тиреопатологією - 36 репродуктивного віку і 29 - в період менопаузи, а також здорові особи (12 і 5 осіб відповідно). Обстеження включало: ультразвукове встановлення об'єму щитоподібної залози, визначення мінеральної щільності кісткової тканини за допомогою методу двоенергетичної абсорбційної рентгенометрії з обчисленням референтних критеріїв T і Z, а також вимірювання рівнів тиреоїдних гормонів і ТТГ за імуноферментними методами. Після цього хворим було призначене різне лікування. Всі хворі профілактично вживали препарати Ca і вітаміну Д3. Після цього 2 різні вікові групи одержували медикаментозне лікування - "Альфа-Д3-Тева" - репродуктивний вік; бонвіва (група біфосфонатів), бівалос (стронцію ранелат) - вік менопаузи. Препарати приймали 12 міс з перервою в один міс через кожні 3 міс приймання. Інші 2 різні вікові групи лікували хірургічно. Показано, що хірургічний метод лікування дифузного токсичного зоба, поєднаний із застосуванням медикаментозних антиостеопенічних засобів, призводить до більш ефективного збільшення показників мінеральної щільності кісткової тканини, ніж медикаментозний метод досягнення еутиреоїдного стану на тлі приймання антиостеопенічних препаратів в обох вікових групах хворих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.26 + Р418.11-5

Рубрики:
 Зоб 

Шифр НБУВ: Ж69231/мед. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського