РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000624826<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кушніренко С. В. 
Досвід застосування препарату Уролесан у дітей із хронічним ускладненим пієлонефритом і вторинною гіпероксалурією / С. В. Кушніренко, Є. М. Мордовець, Н. О. Тихоненко, О. О. Маркотенко, Т. О. Горохівська, Т. М. Виноградова // Соврем. педиатрия. - 2016. - № 5. - С. 102-106. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - оцінка лікувального та профілактичного потенціалу препарату уролесан у дітей із хронічним ускладненим пієлонефритом і вторинною гіпероксалурією. У дослідженні взяли участь 63 дитини. Пацієнти I групи (n = 32) одержували перорально сироп уролесан протягом одного місяця, починаючи одночасно зі ступінчастою антибактеріальною терапією (САБТ) (10 діб) за умов стаціонару та продовжуючи з профілактичною дозою фуразидину в амбулаторному режимі. Пацієнти II групи (n = 31) одержували на стаціонарному етапі САБТ (10 діб), а на амбулаторному етапі - тільки профілактичну дозу фуразидину. Тривалість лікування кожного - 6 міс. Високу ефективність лікування з додаванням до базової терапії препарату уролесан зареєстровано у 84,4 % пацієнтів за термінами ліквідації мікробно-запального процесу і у 78,1 % пацієнтів за нормалізацією рН та екскрецією оксалатів із сечею, а також за позитивною динамікою рівня урикемії та урикозурії. Доведено уроантисептичну дію уролесану та потенціювання ним антибактеріального ефекту в комбінації зі ступінчастою терапією та профілактичним лікуванням, як на стаціонарному, так і на амбулаторному етапах лікування. Одержані результати надають можливість рекомендувати препарат уролесан для лікування ускладнених інфекцій сечовивідних шляхів у дітей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.112-52 + Р733.696-322

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського