Тарасова М. Б. Участь іноземців у становленні соціально-економічного простору Південної України в кінці XVIII ст. - 1870-х рр. / М. Б. Тарасова // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2015. - Вип. 44. - С. 57-61. - Бібліогр.: 58 назв. - укp.Розглянуто діяльність іноземців у різних сферах життя Південної України. Доведено, що залучення іноземців до управлінського апарату, торгівлі та військової служби було складовою загальної концепції Російської імперії щодо регіону, що була сформована в кінці XVIII ст. На прикладі діяльності найбільш відомих іноземців - І. Калагеоргія та К. Сен-Прі - простежено шляхи адаптації до соціально-економічних реалій регіону та напрями їх перетворення. Показано, що значними напрацюваннями іноземців жителі Херсону користуються і дотепер. Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР7)462-2
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ Повний текст Наукова періодика України
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|