РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000625138<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Тішин О. В. 
Порівняльний аналіз нацистської і радянської аграрної політики (на матеріалах південно-східних областей України) / О. В. Тішин // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2015. - Вип. 44. - С. 220-229. - Бібліогр.: 57 назв. - укp.

Надано порівняльний аналіз радянської довоєнної та нацистської окупаційної аграрної політики на матеріалах південно-східної України. Порівняння здійснено за наступними напрямками: колгоспно-радгоспна система, масові каральні акції на селі, функціонування в сільських районах органів місцевого самоврядування, соціальне забезпечення та рівень життя селянства, податковий тиск, ставлення селянства Півдня України в 30 - 40-х рр. ХХ ст. до різноманітних владних структур. Звернено увагу на те, що як радянський, так і нацистський тоталітарний режими розглядали сільське господарство південно-східних областей України лише з точки зору поповнення продовольчо-сировинних ресурсів. При цьому нацисти намагалися зберегти статус-кво в аграрних відносинах і якомога ширше пристосувати до своїх інтересів вже існуючі виробничо-організаційні відносини в сільському господарстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-283 + Т3(4УКР)622.8-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського