РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000626399<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бондаренко Д. В. 
Формування адаптивної готовності майбутніх учителів музики до диригентсько-хорової діяльності : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / Д. В. Бондаренко; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Розглянуто проблему формування адаптивної готовності майбутніх учителів музики до диригентсько-хорової діяльності, де означений феномен трактується як складна інтегративна особистісна якість, яка характеризується стійкою фаховою спрямованістю на здійснення педагогічної роботи, позитивним ставленням до музично-естетичного розвитку школярів, наявністю фахово необхідних знань, умінь і навичок, певного практичного досвіду роботи з хоровим колективом, що забезпечує успішне творче самовиявлення. Визначено критерії, показники й рівні сформованості адаптивної готовності майбутніх учителів музики. Розроблено методи та прийоми навчальної роботи студентів під керівництвом тьютора, які сприяють формуванню в них адаптивної готовності. Формувальний експеримент проводився відповідно до розробленої методики формування адаптивної готовності майбутнього вчителя музики до диригентсько-хорової діяльності, він передбачав три етапи: перший етап (настановчо-стимулювальний) педагогічної роботи зорієнтований на формування стійкої установки на якісне виконання навчальної діяльності, набуття комунікативних умінь, накопичення теоретичної бази знань і фіксацію їх наявності для вирішення практичних завдань; другий етап (операційно-регулювальний) спрямовувався на оволодіння студентами практичними навичками групової роботи з тьютором, методикою активної пошукової навчальної діяльності; третій етап (діяльнісно-результативний) передбачав розвиток творчого потенціалу студентів, виконання творчо-дослідницьких завдань у співробітництві з тьютором, висування гіпотез щодо самореалізації в педагогічній діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31 р(4УКР)32 + Щ314.1-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420017 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського