РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000627731<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Якущенко В. А. 
Вивчення деяких технологічних показників порошку гусені тутового шовкопряду / В. А. Якущенко // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2016. - Вип. 26. - С. 298-303. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Пошук нових активних фармацевтичних інгредієнтів природного походження - актуальне завдання сьогодення, тому за результатами літературного пошуку та попередньої експериментальної роботи авторами було створено порошок гусені тутового шовкопряду (ПГТШ), який розглянуто як перспективну речовину для подальшої роботи зі створення ліків. Мета роботи - визначити технологічні показники та вологість ПГТШ, встановити вплив умов зберігання на ці показники. За фармакопейними методами визначено насипний об'єм до та після усадки, плинність, показник стисливості та коефіцієнт Гауснера, кут природного укосу, вологість. Проведено ситовий аналіз ПГТШ свіжого та після зберігання протягом трьох років в різних видах пакувальної тари. ПГТШ має задовільні технологічні властивості, які зберігаються протягом трьох років в різних видах тари. Він є гігроскопічним, дрібним порошком. Висновки: одержаний порошок перспективний для фармацевтичного виробництва за своїми технологічними властивостями. Оскільки ПГТШ дрібний, то за необхідності пресування порошку слід підібрати допоміжні речовини, що підвищують зціплення часток. ПГТШ стійкий під час збереження, вид тари не впливає на його властивості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.12 + Л66-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського