РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000627998<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Palchevska O. L. 
A link between beta-catenin and hypertrophy: evaluation and meta-analysis = Зв'язок між beta-катеніном та гіпертрофією: оцінка та мета-аналіз / O. L. Palchevska, L. L. Macewicz, O. O. Piven // Biopolymers and Cell. - 2016. - 32, № 2. - С. 150-157. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Серце прийнято вважати термінально диференційованих органом, який майже не регенерує. Перебудови міокарда і гіпертрофічний зростання є основними механізмами відновлення функції серця після надмірних навантажень і пошкоджень. В останні десятиліття багато робіт було присвячено ідентифікації генів і сигнально-регуляторних шляхів, залучених до вишезазначенних процесів, але через складність останніх дослідження молекулярних механізмів, що лежать в основі розвитку гіпертрофії, не втрачає своєї актуальності. Мета роботи - спроба систематично оцінити у вигляді мета-аналізу сучасні дослідженя, які стосуються ролі білка beta-катеніна в розвитку гіпертрофії міокарда. У роботі використано літературні дані, проаналізовано Origin 8.0 за допомогою методів простої регресії і two-way ANOVA. Відібрано маркери (SERCA, actin DIF, Axin-2, c-myc, CD1, BNP, ANP, а також індекс співвідношення вмісту білка і ДНК), що відтворюються за різних експериментальних умов, які можуть бути використані для дослідження ролі beta-катеніна у формуванні гипертрофического відповіді міокарда. Показано, що зниження рівня експресії beta-катеніна має неоднозначний ефект на розвиток гіпертрофії міокарда. Висновки: результати аналізу надають змогу зробити висновки про вплив експериментальної моделі на результати дослідження рівня експресії beta-катеніна і його внесок в розвиток гіпертрофії, а також на існування такого зв'язку між деякими гіпертрофічними маркерами і рівнем експресії beta-катеніна з одного боку і розвитком гіпертрофії - з іншого. Також встановлено, які з гипертрофических маркерів є найбільш відтвореними за різних умов розвитку гіпертрофії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.701

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського