РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000628624<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Онищук О. Д. 
Підготовка жінок з безпліддям до запліднення in vitro після невдалих попередніх спроб : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / О. Д. Онищук; Нац. мед. акад. післядипломн. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2016. - 26 c. - укp.

Мета дослідження - підвищення ефективності допоміжних репродуктивних технологій у жінок із безпліддям шляхом оптимізації методів діагностики та лікування даного порушення з вдосконаленням алгоритму запропонованих лікувально-профілактичних заходів, щодо усунення повторних невдалих спроб запліднення in vitro. Встановлено вагомість дисбалансу цитокінів та субпопуляцій лімфоцитів, зокрема збільшення рівня й активності NK- і антифосфоліпідних антитіл (АФА) в генезі невдалих спроб запліднення ін. вітро (ЗІВ). Визначено маркери повторних невдалих спроб ЗІВ. Доведено, що підвищення рівня фактору некрозу пухлин (ФНП-а), інтерлейкіну (ІЛ-2) і зниження рівнів ІЛ-6, ІЛ-4 і ІЛ-10 у периферичній крові є прогностичними маркерами повторних невдач ЗІВ і переносу ембріонів (ПЕ). Одержано нові дані щодо прогностичної цінності успішності програм ЗІВ комплексного дослідження маркерів аутоімунних процесів, рівнів та активності NK-клітин та антифосфоліпідних антитіл (АФА) в периферичній крові. Розширено дані щодо особливостей гормонального балансу у жінок з повторними невдалими спробами ЗІВ. Визначено показання до застосування імунокорекції у веденні жінок з повторними невдалими спробами ЗІВ та доведено ефективність запропонованої імунокоригувальної терапії. Одержані результати надали змогу науково обгрунтувати необхідність вдосконалення діагностично-лікувального алгоритму ведення пацієнток з повторними невдалими спробами ЗІВ. Проведення запропонованого діагностично-лікувального комплексу на етапі контрольованої стимуляції яєчників з врахуванням імунологічних маркерів повторних невдалих спроб ЗІВ надає змогу підвищити результативність настання клінічної вагітності у 1,8 раза та в 1,7 раза частоту імплантації та зменшити репродуктивні втрати на етапі гестації у 1,6 раза.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54 + Р716.11 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420588 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського