РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000630649<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Красносельський М. В. 
Перебіг післяопераційного періоду у хворих на гостру непрохідність кишечника пухлинного генезу залежно від кріоглобулінемії / М. В. Красносельський, Р. С. Шевченко, С. А. Міщан, С. М. Граматюк // Укр. радіол. журн.. - 2015. - 23, № 2. - С. 30-33. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - визначити вплив рівня кріоглобулінемії на післяопераційний перебіг гострої кишкової непрохідності (ГКН) пухлинного генезу у хворих на колоректальний рак. Обстежено 96 хворих з ГКН пухлинного генезу. З них I основна група - 50 пацієнтів (з високим рівнем кріоглобулінів); II група порівняння - 46 хворих з нормальним рівнем кріоглобулінів. Виділення кріоглобулінів із сироватки крові проведено за допомогою методу A. E. Kalovidoris з модифікаціями. Концентрацію кріоглобулінів оцінено спектрофотометрично. Кріоглобулінемію (КГЕ) виявлено у більшості хворих (62,5 %), вони склали основну групу; у решти пацієнтів КГЕ не було - контрольна група. У більшості хворих вміст кріоглобулінів був середнім - у 55 % (298,6 +- 2,5 мг/л), що відповідає III типу КГЕ; сумнівна КГЕ - у 29 % (79,40 +-1,01 мг/л); високий вміст КГЕ (477,3 +- 48 мг/л) - у 14 % хворих, що побічно вказувало на II тип КГЕ. У хворих основної групи встановлено достовірне підвищення рівнів кріоглобулінів в середньому на 96,5 %. Основними післяопераційними ускладненнями у хворих на ГКН з кріоглобулінеміями були неспроможність анастомозів і стом, що спостерігалось у 32,5 % хворих, гнійних ускладнень операційної рани - у 17,5 % пацієнтів, кишкові нориці та післяопераційні кровотечі - у 8,2 % випадків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.3-59 + Р457.465.305.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14579 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського