РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000631862<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Іванкова В. С. 
Вивчення ефективності хіміопроменевої терапії хворих на рак грудної залози при застосуванні радіомодифікаторів / В. С. Іванкова, І. І. Смоланка, А. М. Барановська, С. Ю. Скляр, О. М. Іванкова // Укр. радіол. журн.. - 2014. - 22, № 2. - С. 111-113. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Показано ефективні методи хіміопроменевої терапії (ХПТ) хворих на місцевопоширені форми раку грудної залози (МП РГЗ) з використанням радіомодифікувальних засобів (фторафур і комплекс мікроелементів) під час проведення променевого лікування. Курс ХПТ за радикальною програмою проведено 106 хворим на МП РГЗ. Всі хворі на 1-у етапі лікування одержували 4 курси поліхіміотерапії за схемою FAC. Хворим 1-ї основної групи (34 пацієнтки) курс променевої терапії (ПТ) проведено на тлі цитостатичного препарату фторафур у радіомодифікувальній дозі 1200 мг на добу per os. Пацієнткам 2-ї основної групи (36 хворих) протягом курсу ПТ з метою радіомодифікації призначали комплекс мікроелементів (КМ), що міститься у препараті "краплі береш плюс" у дозі 1 крапля на 1 кг ваги тіла в 3 прийоми per os (у середньому по 20 крапель 3 рази на день) щоденно до початку сеансу опромінення: о 8-й, 11-й і 14-й годині з подальшим проведенням сеансу ПТ з 15-ї до 19-ї год. Хворі контрольної групи (36 хворих) одержували курс ПТ відповідно до стандартів. Наведені дані свідчать про більшу ефективність ХПТ хворих на місцевопоширені форми РГЗ в основних групах, де використовували радіомодифікатори (фторафур і КМ) під час ПТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14579 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського