РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000635693<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Білянський Л. С. 
Удосконалення технічних прийомів лапароскопічної герніопластики / Л. С. Білянський, Р. Н. Абу Шамсія, Є. М. Дубенко, А. В. Васільєв, Т. Г. Кравченко, А. Д. Кальченко // Галиц. лікар. вісн.. - 2016. - 23, № 3 (ч. 1). - С. 10-12. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Мета роботи - покращити результати лікування пацієнтів на первинну пахвинну грижу шляхом вдосконалення технічних прийомів виконання лапароскопічного хірургічного втручання. Проведено ретроспективний аналіз 125-ти відеолапароскопічних операцій з приводу пахвинної грижі у 112-ти (89,6 %) чоловіків і 13-ти (10,4 %) жінок, віком 17 - 84 (57 +- 19,8) років за методикою трансабдомінальної преперитонеальної пластики (ТАПП) за період з 2013 по 2015 рр. Досліджено місце та довжину розрізу очеревини, якість гемостазу за використання енергії монополярних інструментів і біполярних, використовуючи енергію електрозварювання живих тканин обладнанням "Патонмед", техніку та повноту виділення грижового мішка, вибір типу протеза, його розміри, спосіб фіксації сітки та зашивання очеревини. Висновки: застосування для мобілізації та відновлення цілісності очеревини біполярних ножиць з енергією електрозварювального обладнання "Пагонмед" надає змогу виконати мінімальний розріз очеревини, практично виключити геморагічні ускладнення та прискорити етап відновлення очеревини; виникнення хронічного післяопераційного пахвинного болю пов'язане з методикою фіксації протезу за допомогою стиплерів; використання самофіксуючих сіток у разі лапароскопічної протезної пластики за методикою ТАПП надає змогу уникнути гематом, знизити кількість сером, не викликає хронічного пахвинного болю в післяопераційному періоді; методика електрозварювання м'яких тканин і сучасних протезних матеріалів надає змогу зменшити матеріальні витрати на операцію, що сприяє більшій популяризації лапароскопічного втручання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.463.054.3 + Р457.443-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського