РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000635702<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вівчарук В. П. 
Лікувальна тактика при гемангіомах у дітей / В. П. Вівчарук, Ю. В. Пащенко // Галиц. лікар. вісн.. - 2016. - 23, № 3 (ч. 1). - С. 36-38. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Гемангіоми є пухлинами, що найчастіше зустрічаються у новонароджених, становлячи 1 - 2,6 %, у недоношених немовлят з низькою масою тіла (менш 1000 г) можуть досягати 30 %. Відзначається збільшення частоти захворюваності протягом першого року життя. Гемангіоми, що регресують, підлягають динамічному спостереженню. Гемангіоми з високим ризиком розвитку ускладнень (деструктивний ріст, косметичні дефекти, виразки, амбліопія, здавлювання життєво важливих структур) вимагають лікування. Різноманіття клініко-морфологічних особливостей, локалізацій і поширеності судинних утворень вимагають постійного пошуку ефективних методів лікування з визначенням оптимальних термінів і методів терапії. Мета роботи - покращання результатів лікування гемангіом у дітей. Проаналізовано результати лікування 146-ти дітей з великими за обсягом гемангіомами, що швидко зростають і не регресують, а також дітей з незадовільними результатами лікування після некоректної терапії. У дослідженні було застосовано клінічні, морфологічні, променеві, статистичні методи. Розроблено та запропоновано ефективну програму лікування гемангіом, що швидко зростають і не регресують, косметично значних локалізацій, що включає хірургічне лікування із застосуванням високочастотного коагулятора ЕК-300МІ й системну терапію пропранололом. Висновки: запропонована програма лікування забезпечує зменшення обсягу, зниження інтенсивності росту гемангіом. У більшості спостережень вона надає змогу повністю видалити пухлину з гарним косметичним результатом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.569.60-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського