Мельничук В. В. Вікова динаміка стронгілятозів органів травлення овець на території Полтавської області / В. В. Мельничук, В. К. Степанюк // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2016. - № 3. - С. 81-83. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.Наведено дані щодо рівня інвазованості овець різних вікових груп стронгілятами шлунково-кишкового тракту в умовах господарств Зіньківського, Шишацького, Кобеляцького районів Полтавської області. За наслідками копроовоскопічних досліджень встановлено значне поширення збудників стронгілятозів у овець (ЕІ - 54,60 %) та доведено їх асоціативний перебіг із монієзіозом, еймеріозом, трихурозом, стронгілоїдозом. Найвищі показники екстенсивності та інтенсивності стронгілятозної інвазії (ЕІ - 69,66 %, ІІ - 295,51 ± 26,02 яєць у 1 г фекалій) зафіксовано у молодняку овець віком від одного до двох років. Індекс рубрикатора НБУВ: П873.626.3-931
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|