Didur K. M. Employee profit participation program as a monetary incentive = Система участі персоналу в прибутках підприємств як одна з форм матеріальної мотивації / K. M. Didur // Актуал. проблеми економіки. - 2016. - № 11. - С. 304-311. - Бібліогр.: 310 назв. - англ.
Розглянуто систему участі персоналу в прибутках підприємств як один із методів мотивації з урахуванням зарубіжного досвіду. Обгрунтовано можливості застосування системи участі персоналу в прибутках підприємств відповідно до українських реалій. Висвітлено проблеми застосування цієї моделі за умов економіки України.
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"