РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000638833<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шіфріс І. М. 
Інфекції сечової системи у дорослих: шляхи оптимізації комплексної терапії / І. М. Шіфріс, І. О. Дудар, О. М. Лобода, В. Ф. Крот, Е. К. Красюк, Т. П. Брижаченко, М. Г. Крилова, В. М. Савчук // Сімейна медицина. - 2016. - № 5. - С. 18-25. - Бібліогр.: 38 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення ефективності застосування препарату Солідагорен у комплексній терапії інфекцій сечової системи. У дослідження були включені хворі (n = 51) віком від 18 до 65 років. У всіх обстежуваних було верифіковано інфекцію сечової системи (ІСС). Пацієнти були розподілені на 2 групи: основна група (n = 30), призначали антибактеріальний лікарський засіб у комплексі з фітопрепаратом Солідагорен; група порівняння (n = 21), проведено тільки антибактеріальну терапію. Групи пацієнтів були репрезентативні за демографічними показниками, нозологією ІСС, перебігом захворювання на початок дослідження. Тривалість антибіотикотерапії залежала від клінічного варіанту ІСС та динаміки основних клініко-лабораторних показників. Тривалість лікування Солідагореном становила у всіх пацієнтів 30 днів. Клінічні дослідження, скарги, дані об'єктивного статусу оцінено у динаміці тричі: на початку лікування, на 4 - 7-й день та на 30-й день спостереження. Бактеріологічні дослідження сечі проведено двічі - до початку лікування та на 17 - 20-й день. Оцінювання загальної клінічної ефективності проведено згідно динаміки суб'єктивних та об'єктивних критеріїв для кожного хворого. Заключения: за результатами дослідження встановлено, що застосування препарату Солідагорен у комплексній терапії ІСС має позитивний вплив на динаміку клініко-лабораторних показників, добре переноситься хворими, сприяє більш швидкій ерадикації збудників ІСС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.016

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського