РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000638882<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Свиридова Н. К. 
Коморбідність тривожних розладів та хронічних больових синдромів: особливості лікування / Н. К. Свиридова // Сімейна медицина. - 2016. - № 6. - С. 108-111. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Сьогодні доведена коморбідність тривожних розладів і болю і, як свідчить клінічна практика, хронічний біль може спричинювати тривогу і пригнічений настрій, супроводжуватися стійкими симптоматичними страхами. Доведено важливу роль системи дофаміну у зміні больової чутливості у хворих з хронічними розладами центральної нервової системи. Зміна больової чутливості у хворих з порушенням дофамінової активності при різних клінічних станах може мати важливі наслідки результатів вираженості болю, а зміна сигнальних механізмів дофаміну у разі хронічного болю відкриває можливість впливу на тактику лікування. В останні роки поряд з широким вивченням норадреналінових і серотонінових рецепторів в патогенезі розладів депресивного спектру, встановлена чутливість дофамінових рецепторів та значно більш виражена реакція пролактину на введення сульпіриду при депресії. Сульпірид належить до групи атипових нейролептиків і тому у перші роки клінічно-го вивчення більшість досліджень була направлена на визначення його ефективності при психотичних розладах. Накопичення сучасних клінічних даних виявило широкий спектр ефективності сульпіриду, а також його важливі відмінності від класичних нейролептиків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р64-324 + Р62-324.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського