РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000639793<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Басюга І. О. 
Корекція плацентарної дисфункції при вагітності, ускладненої олігоамніоном / І. О. Басюга // Здоровье женщины. - 2016. - № 10. - С. 82-86. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета дослідження - проведення оцінювання стану фетоплацентарного комплексу (ФПК) за маловоддя на підставі вивчення ехоскопічних порушень матково-плацентарно-плодового кровотоку; розроблення та впровадження алгоритму лікувально-профілактичних заходів для зниження негативних перинатальних наслідків із використанням різних методів корекції. Для вирішення поставленої мети обстежено 65 жінок у терміні 32 - 36 тиж вагітності з маловоддям. В усіх вагітних спостерігались гемодинамічні порушення у ФПК. В основну групу ввійшли 35 вагітних із маловоддям, яким до традиційного лікування виявленої патології було додано донатор NO та енергопротектор L-аргінін у поєднанні з комплексним засобом для корекції ФПК протягом двох тижнів у терміни вагітності 27 - 29 і 33 - 34 тиж гестації). У контрольну групу ввійшли 30 вагітних із маловоддям, які одержали традиційне лікування залежно від виявленої етіологічної причини. Проведено клініко-статистичний аналіз на підставі дослідження частоти розвитку маловоддя, гемодинаміки ФПК і порівняльне оцінювання ефективності двох методик корекції ФПК за маловоддя - традиційної та запропонованої (застосування донатора оксиду азоту - L-аргініну та енергопротектора - інозину). Поєднане використання тівортіну та комплексного засобу для корекції ФПК за маловоддя, які є одними з небагатьох дозволених і сертифікованих препаратів в акушерстві, зменшить кількість акушерських і перинатальних ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського