Сміян О. І. Ефективність використання Траумелю С у комплексному лікуванні гострого бронхіту у дітей / О. І. Сміян, О. П. Мощич, Т. П. Бинда, М. М. Дичко // Соврем. педиатрия. - 2016. - № 7. - С. 42-46. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.Мета роботи - підвищення ефективності лікування дітей, хворих на гострий бронхіт (ГБ), шляхом застосування комплексного біорегуляційного препарату траумель С на тлі стандартної терапії. 50 пацієнтів із діагнозом ГБ віком від 7 до 18 років були розподілені на дві групи по 25 дітей. В основній групі хворі одержували, окрім стандартної терапії, препарат траумель С у разовій віковій дозі в/м 1 раз/день щоденно 7 днів, далі - через день ще 3 ін'єкції. Діти групи порівняння одержували тільки стандартну терапію. Для оцінки динаміки запального процесу та реактивності організму використовували протеїнограму, індекс зсуву лейкоцитів крові (ІЗЛК) і лімфоцитарний індекс (ЛІ). В групі, вже на 7-й день достовірно змінювалися в бік норми ІЗЛК і ЛІ, в той час, як в групі порівняння достовірні зміни фіксувалися тільки на 14-й день лікування. Рівень alpha-2 глобуліну достовірно відрізнявся на 1-й і 14-й день госпіталізації тільки у дітей, які одержували додаткове лікування препаратом траумель С, що може слугувати ознакою більш швидкої динаміки завершення запального процесу. Зроблено висновки, що включення препарату траумель С у схему лікування ГБ у дітей, сприяє швидшому відновленню нормальної імунної реактивності та завершенню запального процесу. Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.201.1-52
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|