Даниленко Г. М. Роль фізичної активності в повсякденному житті сучасних школярів, які навчаються за різними програмами / Г. М. Даниленко, Г. Л. Нікуліна, В. Г. Нестеренко // Здоровье ребенка. - 2016. - № 8. - С. 68-72. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.Умови сучасного життя надають змогу спостерігати зміни у якісному відпочинку школярів та порівнювати їх із таким у школярів 20 років тому. І можна з упевненістю сказати, що сьогодні школярі мають значно нижчий рівень фізичної активності, ніж 20 років тому, у зв'язку з тим, що сьогодення пропонує дуже багато альтернатив фізичній активності, а саме: телевізор, комп'ютер, планшет, телефон та інші сучасні іграшки. Усі ці пасивні ігри дуже цікаві й тому забирають майже весь час сучасного школяра, навіть шкільні підручники пропонуються в електронному вигляді. Питання ж фізичної активності стає більш актуальним із кожним днем. Усе більше батьків замислюються над необхідністю фізичного розвитку дитини такого ж ступеня, як і розумового. Отже, дослідження ступеня фізичної активності, його впливу на рівень розумової працездатності сучасних школярів, що навчаються за різними програмами, стає все більш актуальним. Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж25721 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|