РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000640672<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Чечетова-Терашвілі Т. М. 
Термінологічна сутність та рівні дерегулювання економіки / Т. М. Чечетова-Терашвілі // Фін.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2014. - Вип. 2. - С. 295-304. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Дерегулювання є одним із пріоритетних напрямів реформування державного управління економікою країни, що пожвавлює її соціально-економічний розвиток. Досліджено підходи до визначення термінологічної сутності поняття "дерегулювання" з виокремленням об'єктів даного процесу. Як об'єктів дерегулювання можуть виступати: економічні відносини, ринкові відносини, різні сфери суспільних відносин, підприємницька діяльність тощо. Аналіз категоріального апарату дерегулювання надав можливість виявити взаємопов'язаність і співвідношення понять дерегулювання, лібералізація, децентралізація, приватизація та дебюрократизація. Визначено рівні дерегулювання: мікрорівень, що передбачає зменшення ступеня втручання держави у підприємницьку діяльність; мезорівень - пов'язаний із наданням більших свобод регіональним органам влади, а також зменшення втручання держави на галузевому рівні; макрорівень, що передбачає зменшення присутності держави у таких сферах, як податкова, соціальна, бюджетна та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського