РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000642961<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Смирнов Є. В. 
Вплив історичних, релігійних і соціокультурних особливостей на формування світогляду сучасного стилю українського підприємництва / Є. В. Смирнов, О. П. Смирнова // Черніг. наук. часоп. Черніг. держ. ін-ту економіки і упр. Сер. Економіка і упр.. - 2016. - № 1. - С. 43-51. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

За допомогою методики історичного і наукового порівняння висвітлено актуальну проблематику становлення українського підприємництва як особливого підходу до навчання, праці, заощаджування, ведення бізнесу, інвестування тощо. Співставляючи історичний розвиток України і Польщі протягом останніх тисячоліть, наведено безумовні та переконливі аргументи, чому тільки після революції гідності восени 2013 р. і взимку 2014 р. Україна має шанс перейти від анархічного і стихійного розвитку своєї державності до цивілізованого та демократичного базису ведення соціального, культурного, політичного й економічного життя. Визначено умовно 5 переламних моментів не тільки в українсько-польських відносинах, а і у загальних імперативах розвитку обох держав як в середині кожної країни, так і об'єктивно за їх межами, що у підсумку корінним чином вплинуло на сучасні, принципово різні, позиції економічного, політичного і духовного світогляду наших націй. Починаючи з періоду Київської Русі і до часів її занепаду Україна мала свій унікальний шлях становлення власної культури і державності. З XIII ст. і до одержання Україною формальної незалежності у 1991 р. вона фактично знаходилася під впливом і керуванням сусідніх держав і імперій, що, в свою чергу, унеможливлювало існування незалежного, автентичного, притаманного саме українцям, шляху розвитку. В логічному висновку в роботі приділено увагу аспекту - як в результаті цього об'єктивного історичного процесу Україна сформувала свій власний погляд і відношення до культури і інституту підприємництва, як основного чиннику добробуту населення країни і сталого розвитку держави загалом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73666:С.1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського