РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000644879<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Павлюк В. І. 
Природні фактори активізації екзогенних процесів на техногенно порушених ділянках поширення соленосних відкладів Передкарпаття / В. І. Павлюк // Геодинаміка. - 2016. - № 1. - С. 94-105. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета роботи - наглядно продемонструвати геологічні процеси та умови й обгрунтувати вибір об'єктів моніторингу, що впливають на розвиток сольового карсту та виділити основні напрями організації їх досліджень. Основними методами, які використовують під час проведення роботи є: аналіз фондових ресурсів, польові методи дослідження; кількісний та якісний аналіз даних, їх систематизація, створення відповідних геоінформаційних баз даних у середовищі Excel і Mapinfo, порівняння, кореляція та багатомірне об'єктивне шкалювання одержаних результатів та ін; верифікація результатів, що надало змогу перевірити одержану інформацію, провести їх остаточний аналіз. Верифікаційна, логіко-методологічна процедура встановлення істинності одержаних даних на підставі їх відповідності емпіричним і фактичним даним переважно була апробована на ЕОМ у середовищі "MapInfo" за допомогою методу багатошарового накладання картографічної, статистичної та аналітичної інформації різнопланового фактичного матеріалу у дво- та тривимірному зображенні. Надано загальний огляд і систематизовано умови та фактори, що формують і сприяють активізації техногенно зумовленого сольового карсту; запропоновано основні складові організації системи моніторингу на ділянках активізації сольового карсту. На прикладі Передкарпатської соленосної провінції зібрано воєдино та систематизовано всі основні природні фактори, що безпосередньо впливають на розвиток карстових сольових процесів, зокрема негативних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д344.016 + Д59(45УКР3)34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16489 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського