РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000646370<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Редько А. О. 
Моделювання процесів теплообміну в топках водотрубних котлів ДКВР(ДЕ)-10/14 / А. О. Редько, А. В. Давіденко, С. В. Павловський, Н. В. Кулікова, В. Є. Костюк, О. І. Кирилаш // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2016. - № 844. - С. 180-187. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Надано результати числового дослідження теплообміну в топці водотрубного котла ДКВР(ДЕ)-10/14. На основі креслень котла та пальника ГМГ-7 побудовано геометричну модель внутрішньої порожнини топки та пальника. Математичну модель радіаційно-конвективного теплообміну в газовому тракті котла сформовано на базі осереднених за Рейнольдсом рівнянь Нав'є - Стокса з урахуванням гравітації та з нехтуванням стисливістю. Модель складають рівняння нерозривності, перенесення імпульсу, енергії та хімічних компонентів газової суміші, записані у стаціонарній формі. Рівняння замкнено законом Ньютона для тензора тиску, законом Фур'є для теплового потоку, законом Фіка для потоку маси, законом Клайперона - Менделєєва для термодинамічного стану суміші газів, рівняннями моделі турбулентності k-<$E epsilon> Лаундера - Сполдінга та моделі турбулентного горіння Магнусена - Хертагера. Наведено результати числового моделювання у вигляді розподілу температури газового потоку в характерних перерізах проточної частини котла та розподілу питомих потоків теплоти на поверхнях екранів. Визначено структуру факела та зону з максимальною температурою та тепловиділенням. Розрахунки виконано для топки з тупиковим трубчастим вторинним випромінювачем. Показано, що густина радіаційного теплового потоку збільшується на 15 - 20 %, температура топкових газів на виході з топки знижується та становить 970 <^>oC.


Індекс рубрикатора НБУВ: З361-011

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського