РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000646397<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ulewicz M. 
Comparison of efficient of the combined solar collector for energy-efficient buildings for different modes of operation / M. Ulewicz, V. Zhelykh, S. Shapoval, N. Spodyniuk, I. Vengryn // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2016. - № 844. - С. 352-356. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Зазначено, що альтернативна енергетика покликана сприяти вирішенню передусім двох важливих проблем: екологічної безпеки та енергоефективності. Сонячна енергія (СЕ) як енергоресурс майбутнього має безліч переваг: вона не шкодить здоров'ю людей і довкіллю, не спотворює ландшафт, її не потрібно експортувати та імпортувати, сама енергія є безкоштовним ресурсом, а головною перевагою є те, що вона відновлювальна. Увагу приділено системам сонячного теплопостачання та запропоновано застосовувати геліоустановки в енергоефективних будинках на території України, що може бути основним рішенням для зменшення енергоспоживання. На ефективність геліоустановок насамперед впливає рівень СЕ, який, своєю чергою, залежить від географічного положення території. Проаналізовано кількість теплового потоку, що надходив на площину сонячного колектора протягом експерименту внаслідок зміни інтенсивності сонячного випромінювання. Проаналізовано ефективність використання комбінованої системи теплопостачання за умов південної орієнтації на території та за різних режимів роботи. За результатами дослідження сформульовано висновки та рекомендації застосування комбінованих систем сонячного теплопостачання, спрямовані на збільшення частки сонячної енергетики та ефективності таких систем у загальному енергобалансі країни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н638

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського