РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000646803<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Буричка Р. 
"Споживання інформації" в сучасному українському місті під час війни: інформаційний "розрив" між Сходом та Заходом / Р. Буричка // Соціол. студії. - 2016. - № 2. - С. 6-9. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто поняття "споживання інформації" як процес її пошуку, отримання крізь призму каналів засвоєння та певні типи реакцій на неї як складник гібридної війни на Сході України в межах парадигми символічного інтеракціонізму, ми отримали можливість виявити й описати особливості інформаційної "взаємодії населення міст Сходу та Заходу України в символічному вимірі. Визначено, що "розквіту" інформаційної війни сприяло існування недержавних проросійських ЗМІ, обмеження сепаратистами доступу до українських ЗМІ, подання ворогом інформації як єдиної об'єктивної. Особливостями споживання інформації є неоднаковий доступ до її джерел, монополізація ЗМі та подання проросійської позиції як єдино правильної на Сході країни. Обмеження ЗМІ місцевою "владою" на Сході призвело до поділу між населенням Східного й Західного регіонів на "ми" та "вони". Це й виявляє інформаційний "розрив" між жителями цих регіонів. Як висновок, "примирення" потрібно шукати у вивченні методів інформаційної війни і якісній протидії їм, і самі ж ЗМІ можуть примирити всі частини населення країни.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*676 + С5*424

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100935 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського