РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000647358<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Остапенко О. І. 
Вплив пробіотиків на рівень імуноглобуліну A у жінок з порушенням біоценозу піхви / О. І. Остапенко, В. П. Квашенко, І. К. Акімова, І. М. Носова // Здоровье женщины. - 2017. - № 1. - С. 85-88. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення імуномодулювального впливу пробіотика, який містить ліофілізовані лактобацили (Lactobacillus rhamnosus) - 13 мг (<$E2,0~times~10 sup 9> КУО) та ліофілізовані біфідобактерії (Bifidobacterium lactis) - 4 мг (<$E2,0~times~10 sup 9> КУО), на рівень сироваткового IgA як маркера місцевого імунітету в плазмі крові жінок репродуктивного віку з порушенням біоценозу піхви. У дослідженні взяли участь 86 пацієнток репродуктивного віку з порушенням біоценозу піхви, яких було розподілено на 2 групи залежно від терапії. Усім пацієнткам обох груп було проведено обстеження: визначення рівня сироваткового IgA, вимір pH вагінального середовища і кількісне визначення лактобацил і умовно-патогенної флори тест-системою "Флороценоз" до початку лікування і через 6 тиж після лікування. Стан вагінального мікробіоценозу в обох групах до початку лікування був однорідним. Пацієнтки обох груп як терапію на першому етапі лікування одержували в разі необхідності протимікробну терапію залежно від виділеної флори. На другому етапі (відновлення мікрофлори) пацієнтки основної групи одержували системний пробіотик у поєднанні з комплексним пребіотиком місцевої дії, пацієнтки контрольної групи - пробіотик місцево у формі вагінальних свічок або таблеток. У дослідженні встановлено підвищення рівня сироваткового IgA у плазмі крові пацієнток основної групи у порівнянні з контрольною на 20 %, нормалізацію pH піхвового середовища в основній групі в 94 % випадків, що свідчить про підвищення імунітету слизових оболонок. Заключення: включення у схему лікування порушень біоценозу піхви системного пробіотика сприяє підвищенню імунітету слизових оболонок, а призначення вагінальних таблеток пребіотика місцевої дії відновлює власну нормальну мікрофлору піхви.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.3-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського