РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000647388<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лисенко Б. М. 
Генітальний ендометріоз у жінок з гіпотиреозом: патогенез, тактика лікування та профілактика рецидивів / Б. М. Лисенко // Здоровье женщины. - 2017. - № 2. - С. 88-90. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета дослідження - підвищення ефективності лікування генітального ендометріозу (ГЕ) у поєднанні з гіпотиреозом та зниження частоти рецидивування на підставі удосконалення і впровадження алгоритму діагностичних, лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів з використанням сучасних ендоскопічних технологій та медикаментозної корекції. Проведено аналіз частоти екстрагенітальної патології у 789 пацієнток із зовнішнім ГЕ, обстежено 110 хворих, які одержували консервативне лікування, та 100 хворих - оперативне лікування. Методи дослідження: клінічні, лабораторні, інструментальні, функціональні, морфологічні та статистичні. У жінок з різними формами ГЕ необхідно обов'язкове обстеження функціонального стану щитоподібної залози, ендокринологічного та імунологічного статусу; під час вибору методу оперативного лікування жінок з ГЕ та гіпотиреозом перевагу треба надавати ендоскопічним та вагінальним методам, а також органозберігальному об'єму; для післяопераційної реабілітації жінок з ГЕ та гіпотиреозом - гормональній протирецидивній терапії препаратами а-ГнРГ курсами не менше 6 міс. Заключення: упровадження одержаних результатів надасть змогу підвищити ефективність лікування ГЕ як консервативно, так і оперативно, що поліпшить якість життя жінок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.764-5 + Р415.120.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського