РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000647464<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пархоменко А. Н. 
Обоснование и дизайн многоцентрового рандомизированного исследования ПРОТЕКТ - изучение эффективности и безопасности применения кверцетина у пациентов с острым инфарктом миокарда / А. Н. Пархоменко, С. Н. Кожухов, Я. М. Лутай // Укр. кардіол. журн.. - 2016. - № 3. - С. 31-36. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Мета дослідження - оцінити ефективність і безпечність препарату кверцетину і його вплив на масу некрозу міокарда в пацієнтів з гострим коронарним синдромом (ГКС) з підйомом сегмента ST на тлі стандартної терапії (включаючи обов'язкове проведення механічної або фармакологічної реперфузії) порівняно із застосуванням тільки стандартної терапії. ПРОТЕКТ (Дослідження ефективності та безпечності препарату корвітин у пацієнтів з гострим інфарктом міокарда) - багатоцентрове, відкрите, рандомізоване, порівняльне, контрольоване, паралельне дослідження. Залучення в нього пацієнтів почалося у квітні 2014 р. Станом на березень 2016 р. рандомізовано 90 хворих у 12 центрах України. Завершення дослідження планується у 2017 р. У дослідженні беруть участь пацієнти з гострим інфарктом міокарда зі стійким підйомом сегмента ST на ЕКГ, госпіталізовані в терміни до 6 год від початку гострого інфаркту міокарда. Для підтвердження кардіопротекторних властивостей досліджуваного препарату обрано загальноприйнятий критерій - обмеження зони некрозу за оцінкою біохімічних маркерів загибелі кардіоміоцитів. Масу некрозу міокарда оцінюють за допомогою серійного визначення рівня MB-фракції креатинфосфокінази, розрахунку площі під кривою залежності її рівня від часу в основній групі порівняно з контрольною. Забір крові здійснюють з певними часовими інтервалами протягом 66 год від моменту залучення пацієнта в дослідження. Для оцінки ступеня пошкодження міокарда і його зміни в часі передбачається оцінка поверхневої ЕКГ до і після процедури реваскуляризації. Висновки: з огляду на виникнення реперфузійного пошкодження після відновлення кровотоку в інфаркт залежній вінцевій артерії, продовжувати наукові пошуки в галузі цитопротекції і тестування нових лікарських засобів у великих багатоцентрових рандомізованих клінічних дослідженнях - актуальне завдання сучасної кардіології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14660 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського