РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000648033<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Селюк М. М. 
Сучасний підхід долікування пацієнтів з негоспітальною пневмонією в умовах стаціонару. Фокус на ефективності та безпечності / М. М. Селюк, М. М. Козачок, М. І. Омеляшко, І. М. Льовкін, О. І. Валігура, А. Ю. Салієв, С. В. Клюшнікова, О. В. Селюк // Сімейна медицина. - 2017. - № 1. - С. 84-88. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Наведено нові дані щодо чутливості антибактеріальних препаратів (АБП) до основних збудників позагоспітальної пневмонії, які одержано під час вивчення резистентності в Україні. Таким чином, на сьогодні вітчизняні лікарі мають достовірну інформацію щодо географічної чутливості основних АБП. Враховуючи цю інформацію, проведено дослідження з вивчення ефективності та переносимості двох препаратів, які найчастіше застосовують у клінічній практиці для лікування пацієнтів з позагоспітальною пневмонією (ПН). Обстежено пацієнтів з ПН двох груп, які проходили стаціонарне лікування. Пацієнтам I групи для лікування застосовували внутрішньом'язово цефтріаксон 1,0 г двічі на добу, пацієнти II групи одержували перорально левофлоксацин 500 мг двічі на добу. Під час аналізу результатів було виявлено більшу клінічну ефективність (швидше розвивався ефект лікування, що було підтверджено об'єктивними клініко-лабораторними та інструментальними даними) у групі пацієнтів, які одержували левофлоксацин, та набагато кращу переносимість левофлоксацину. Враховуючи одержані результати, а також зважаючи на більш просте застосування препарату левофлоксацин, варто ширше впроваджувати в клінічну практику саме застосування левофлоксацину для лікування позагоспітальтних пневмоній, як в монотерапії, так і у випадках необхідності комбінованої терапії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.301.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського