Якименко О. О. Вплив комплексної терапії із застосуванням електро- та бальнеотерапії на перебіг постменопаузального метаболічного синдрому / О. О. Якименко, С. В. Шведов // Мед. реабілітація, курортологія, фізіотерапія. - 2016. - № 3. - С. 13-16. - укp.Проведно оцінювання впливу комплексної терапії, що включає гальвано-, трансцеребральну УВЧ-терапію, внутрішній прийом мінеральної води ("Моршинська ропа № 6" в розведенні 7,0 г/л), на хід постменопаузального метаболічного синдрому. Показано, що ефективність лікування із застосуванням запропонованої комбінованої терапії аналогічна замісній гормональній терапії. Позитивні зміни виражалися в нормалізації артеріального тиску та індексу психовегетативних проявів. Проведна оценка влияния комплексной терапии, включающей гальвано-, трансцеребральную УВЧ-терапию, внутренний прием минеральной воды ("Моршинская рапа № 6" в разведении 7,0 г/л), на ход постменопаузального метаболического синдрома. Показано, что эффективность лечения с применением предложенной комбинированной терапией аналогична заместительной гормональной терапии. Положительные изменения выражались в нормализации артериального давления и индекса психовегетативных проявлений. Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.59 + Р354.2 + Р354.48
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж14741 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|