Драгомирецька Н. В. Використання лужних мінеральних вод у лікуванні хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки / Н. В. Драгомирецька, І. Б. Заболотна, Г. М. Іжа // Мед. реабілітація, курортологія, фізіотерапія. - 2016. - № 3. - С. 45. - укp.Вивчено ефективність борної вуглекислої гідрокарбонатної натрієвої мінеральної води середньої мінералізації у лікуванні хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки (НАЖХП) із супутньою патологією органів езофагогастродуоденальної системи. Обгрунтовано доцільність курсового питного прийому лужних мінеральних вод у комплексному лікуванні хворих на НАЖХП. Изучена эффективность борной углекислой гидрокарбонатной натриевой минеральной воды средней минерализации в лечении больных неалкогольной жировой болезни печени (НАЖХП) с сопутствующей патологией органов эзофагогастродуоденальной системы. Обоснована целесообразность курсового питьевого приема щелочных минеральных вод в комплексном лечении больных НАЖХП. Індекс рубрикатора НБУВ: Р354.48 + Р413.51
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж14741 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|