РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000650403<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рарок А. В. 
Удосконалення окремих елементів технології вирощування гречки в умовах Лісостепу західного : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / А. В. Рарок; Поділ. держ. аграр.-техн. ун-т. - Кам'янець-Подільський, 2016. - 19 c. - укp.

Досліджено проблему удосконалення елементів технології вирощування гречки за умов Лісостепу західного, а саме: вплив способу сівби та норми висіву насіння, строку та способу збору врожаю на густоту стеблостою, тривалість вегетаційного та міжфазних періодів, морфологічні ознаки рослин гречки; формування фотосинтетичної продуктивності посіву, урожайність досліджуваних сортів гречки та технологічну якість зерна. Результати виконаних досліджень засвідчують, що оптимальним способом сівби гречки, за якого досягається найбільший відсоток виживання рослин, найкращі морфологічні ознаки та висока продуктивність, є широкорядний із шириною міжрядь 45 см і нормою висіву 1,8 млн шт. / га. Оптимальним строком збору врожаю є 85 доба, за якого досягається найвища урожайність (1,62 т / га). Застосування десикації в технології вирощування гречки, дозволяє вчасно і з найменшими втратами зібрати врожай гречки. Ефективним виявився десикант Ураган Форте з дозою препарату 3,5 л / га, що забезпечило найвищу врожайність (1,67 т / га) за однофазного збору на 85-ту добу після повних сходів. За допомогою парної кореляції вивчено зв’язок між урожайністю гречки та строками збирання урожаю, одержані рівняння параболічної залежності дозволили розрахувати оптимальні строки збирання для кожного із досліджуваних сортів і розробити відповідні рекомендації для виробництва: строк збору врожаю для сорту Вікторія - на 87 - 88-му добу, для сорту Антарія - на 86-ту добу, для сорту Малинка - на 84 - 86-ту добу та для сорту Крупнозелена - на 90-ту добу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.8-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА421888 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського