РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000650451<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Щурко Д. М. 
Оптимізація ведення вагітності та розродження жінок з вродженими вадами розвитку плода : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Д. М. Щурко; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І. Я. Горбачевського. - Тернопіль, 2016. - 20 c. - укp.

Проведено ретроспективний епідеміологічний аналіз природжених вад розвитку у Південному регіоні України впродовж 2012 - 2014 рр. з визначенням розповсюдженості, структури, поширеності в міській та сільській місцевості, сезонної композиції. Вивчено динаміку змін кровоплину у судинах фетоплацентарного комплексу (пупковій артерії, аорті та середній мозковій артерії плода) вагітних із природженими вадами розвитку плода впродовж третього триместру вагітності. Визначено фактори ризику антенатальної загибелі плода у разі поєднання природжених вад розвитку і плацентарної дисфункції. Доведено доцільність оцінки доплерометричних показників кровоплину у середній мозковій артерії у поєднанні із порушенням показників низькочастотної п'єзоелектричної тромбоеластографії у вигляді гіперкоагуляції та активації фібринолізу. Зазначені показники важливі для визначення тактики розродження. Показано, що за умови поєднання порушень кровоплину у середній мозковій артерії із гіперкоагуляцією та активацією фібринолізу, розродження повинно бути здійснено впродовж 2 - 4 годин, за поєднання доплерометричних порушень у пупковій артерії із порушенням гемокоагуляції - впродовж 2 - 3 діб. Оптимізовано ведення вагітності та розродження жінок із природженими вадами розвитку плода з метою зменшення частоти їх антенатальної загибелі, перинатальної захворюваності та смертності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.21 + Р716.221

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА422530 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського