Щурко Д. М. Оптимізація ведення вагітності та розродження жінок з вродженими вадами розвитку плода : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Д. М. Щурко; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І. Я. Горбачевського. - Тернопіль, 2016. - 20 c. - укp.Проведено ретроспективний епідеміологічний аналіз природжених вад розвитку у Південному регіоні України впродовж 2012 - 2014 рр. з визначенням розповсюдженості, структури, поширеності в міській та сільській місцевості, сезонної композиції. Вивчено динаміку змін кровоплину у судинах фетоплацентарного комплексу (пупковій артерії, аорті та середній мозковій артерії плода) вагітних із природженими вадами розвитку плода впродовж третього триместру вагітності. Визначено фактори ризику антенатальної загибелі плода у разі поєднання природжених вад розвитку і плацентарної дисфункції. Доведено доцільність оцінки доплерометричних показників кровоплину у середній мозковій артерії у поєднанні із порушенням показників низькочастотної п'єзоелектричної тромбоеластографії у вигляді гіперкоагуляції та активації фібринолізу. Зазначені показники важливі для визначення тактики розродження. Показано, що за умови поєднання порушень кровоплину у середній мозковій артерії із гіперкоагуляцією та активацією фібринолізу, розродження повинно бути здійснено впродовж 2 - 4 годин, за поєднання доплерометричних порушень у пупковій артерії із порушенням гемокоагуляції - впродовж 2 - 3 діб. Оптимізовано ведення вагітності та розродження жінок із природженими вадами розвитку плода з метою зменшення частоти їх антенатальної загибелі, перинатальної захворюваності та смертності. Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.21 + Р716.221
Рубрики:
Шифр НБУВ: РА422530 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|