РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000652627<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Fatma Makni 
A new method of mixing quality assessment for friction material constituents toward better mechanical properties = Новий метод оцінки якості змішування складових фрикційних матеріалів для поліпшення механічних властивостей / Fatma Makni, Mohamed Kchaou, Anne-Lise Cristol, Riadh Elleuch, Yannick Desplanques // Порошковая металлургия. - 2017. - № 1/2. - С. 3-18. - Бібліогр.: 37 назв. - англ.

Фрикційні матеріали, які використовуються для гальмівних накладок, є композитами з високим ступенем гетерогенності. Взаємозв'язок між складом суміші, кінцевими властивостями матеріалу та його експлуатаційними характеристиками вивчено недостатньо. Гетерогенність цих матеріалів зумовлена різноманітністю інгредієнтів (їх морфологією, розмірами, властивостями тощо), а також процесом виготовлення, що включає ряд послідовних етапів: змішування, попереднє формування, гаряче формування і подальше отвердження. Серед цих процесів змішування справляє великий вплив на мікроструктуру матеріалу (з огляду розподілу інгредієнтів) і, отже, на його механічні властивості. Однак опанування процесу змішування складне, оскільки він і дотепер грунтується на емпіричному досвіді виробників. Розроблено новий метод і методику оцінки якості змішування складових фрикційних матеріалів. Передусім, метод полягає у вивченні фізичних властивостей складових, що надасть змогу полегшити аналіз перебігу процесу змішування. Такий аналіз включає 2 етапи: вивчення дво- та багатокомпонентних сумішей. Для оцінки змішування передбачається застосування не пов'язаного з великими витратами часу методу аналізу зображень за допомогою двох статистичних коефіцієнтів. Це ексцес і коефіцієнт варіації, які надають змогу описати якість процесу змішування та еволюцію стану поверхні змішуваного об'єму, а також оцінити тривалість змішування.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського