РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000653541<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дронов О. І. 
Фактори ризику виникнення панкреатичних нориць при різних видах резекцій підшлункової залози / О. І. Дронов, С. В. Земсков, І. С. Климнюк, К. С. Бурміч, П. П. Бакунець, О. С. Вороняк // Клинич. онкология. - 2015. - № 4. - С. 3-6. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

В основу роботи покладено аналіз результатів лікування 101 пацієнта зі злоякісними захворюваннями підшлункової залози (ПЗ), які перебували на стаціонарному лікуванні в Київському Центрі хірургії печінки, підшлункової залози та жовчних шляхів ім. В. С. Земскова на базі Київської міської клінічної лікарні № 10 за період з 2010 по 2014 р. із них у 82 хворих виконано проксимальну та у 19 - дистальну резекцію ПЗ, у тому числі резекцію ПЗ як етап мультивісцеральної резекції та кріоабляцію резидуальної пухлини. Визначення післяопераційної панкреатичної нориці виконували відповідно до International Study Group of Pancreatic Surgery. За даними критерію <$E chi sup 2> встановлено зв'язки (p << 0,01) між виникненням панкреатичних нориць і такими клініко-морфологічними факторами, як м'яка структура паренхіми ПЗ, інтраопераційна крововтрата >> 1000 мл, індекс маси тіла >> 25 кг/м<^>2, рівень альбуміну в крові до операції << 35 г/л та виконання резекції ПЗ як етапу мультивісцеральної резекції та/або кріоабляції пухлини. До можливих методів прогнозування належить чітке визначення обсягу хірургічного втручання до операції. Профілактика полягає в корекції гіпоальбумінемії до операції та зменшення інтраопераційної крововтрати за рахунок вдосконаленої хірургічної техніки та використання сучасних хірургічних технологій зварювання ткани.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.436-59 + Р457.445.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського