РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000653762<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ольховський Є. С. 
Особливості клінічного перебігу ешерихіозу у дітей, інфікованих вірусом Епштейна-Барр / Є. С. Ольховський, С. В. Кузнєцов // Експерим. і клініч. медицина. - 2016. - № 4. - С. 73-77. - укp.

Виявлено особливості клінічного перебігу ешерихіозу у дітей, інфікованих вірусом Епштейна - Барр. До характерних клініко-лабораторних відмінностей ешерихіозу у дітей, інфікованих вірусом Епштейна - Барр, відносяться підвищення температури тіла до фебрильних цифр, гіперемія ротоглотки, лімфаденопатія, гепатомегалія, ознаки паренхіматозної реакції печінки. Інфікування дітей вірусом Епштейн - Барр впливає на ступінь вираженості та тривалість збереження окремих симптомів ешерихіозу. Виявлено, що ешерихіоз у дітей з фоновим інфікуванням характеризується тривалим перебігом, пролонгацією збереження лихоманки та диспептичних явищ, ознак гепатомегалії, що призводить до тривалого перебування хворих в стаціонарі.

Выявлены особенности клинического течения эшерихиоза у детей, инфицированных вирусом Эпштейна - Барр. К характерным клинико-лабораторным отличиям эшерихиоза у детей, инфицированных вирусом Эпштейна -Барр, относятся повышение температуры тела до фебрильных цифр, гиперемия ротоглотки, лимфоаденопатия, гепатомегалия, признаки перенхиматозной реакции печени. Инфицирование детей вирусом Эпштейн - Барр влияет на степень выраженности и длительность сохранения отдельных симптомов эшерихиоза. Выявлено, что эшерихиоз у детей с фоновым инфицированием характеризуется длительным течением, пролонгацией сохранения лихорадки и диспептических явлений, признаков гепатомегалии, что приводит к длительному пребыванию больных в стационаре.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16674 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського