РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000655018<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шурко Н. 
Фракціонування плазми крові: класичні та хроматографічні методи отримання фактора VIII згортання крові / Н. Шурко // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. біол.. - 2016. - Вип. 73. - С. 347-351. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Процес згортання крові являє собою послідовність хімічних реакцій за участю білків плазми, фосфоліпідів та іонів кальцію. Відсутність будь-якого з цих факторів призводить до виникнення кровотеч. Фактор VIII (FVIII) є одним із факторів згортання крові, а його дефіцит викликає розвиток спадкового захворювання, відомого як гемофілія A. Сучасне лікування гемофілії A полягає у застосуванні препаратів фактора плазмового або рекомбінантного походження. Метa дослідження - розробити технологічну схему одержання препарату FVIII згортання крові у поєднанні класичних методів фракціонування плазми та хроматографії. Фракціонування плазми крові на сьогоднішній день є найбільшим сегментом промислового виготовлення терапевтичних білків. Це зумовило появу нового покоління препаратів, особливо факторів згортання крові. Описано результати очищення FVIII у поєднанні методів преципітації білків (з барій цитратом, ПЕГ-4000 та гідроксидом алюмінію) і двох хроматографічних етапів: іонообмінної на DEAE-SEPHAROSE й афінної на Діасорб-амінопропіловій матриці з тріазиновим барвником Procion Blue HB у ролі ліганда. Показано, що поєднання попереднього фракціонування плазми крові з хроматографічними методами надає змогу досягнути високого рівня очищення (приблизно в 1000 разів, від 0,017 +- 0,004 МО/мг білка до 20,050 +- 0,047 МО/мг білка).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.792 + Р353.522.55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/б. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського